У Севастополі святкують День ВМФ Росії

У Севастополі святкують День ВМФ РосіїУ Севастополі сьогодні відзначають День Військово-Морського флоту Росії.

Варто відзначити,що в акваторії Севастопольської бухти вже кілька днів стоять вишикувані впарадну лінію кораблі Чорноморського флоту РФ, а також флагманський корабельВійськово-Морських сил України Гетьман Сагайдачний (: 4 липня в параді кораблівВМС України на День флоту України брав участь великий протичовновий корабель ЧФРФ Сметливый). 

На кораблях вжевідбулося урочисте підняття військово-морського прапора (Андріївського прапора)та прапорів розцвічування.

Також з 09.15 до9:55 у Севастопольській бухті відбувся парад кораблів ЧФ РФ.

Командуючий ЧФ РФвіце-адмірал Володимир Корольов здійснив обхід і привітав екіпажі кораблів, утому числі і екіпаж Гетьмана Сагайдачного.

Разом зКорольовим обхід кораблів на катері здійснили головнокомандувач ВМФ РФ адміралВолодимир Висоцький і командувач ВМС України віце-адмірал Віктор Максимов.

О 10 годині вбухті почалося військово-спортивне свято, яке включає в себе проходження деякихкораблів, висадку бронетранспортерів з десантного корабля, театралізовану виставу33 богатиря тощо.

Крім того,севастопольцям і гостям міста був показаний артилерійський бій тактичної групиракетних катерів з надводними кораблями противника і продемонстрованопридушення протидесантної оборони противника трьома самохідними артустановками.

Військово-спортивнесвято відкрили кораблі на підводних крилах Бора і Самумб, один з яких пронісдержавний прапор України, прикріплений на носовій частині корабля.Військово-спортивне свято тривало до 11:20.

Особливий інтересу глядачів викликала демонстрація висадки морського десанту та рукопашний бійморських піхотинців.

Моряки такожпродемонстрували порятунок особистого складу і показали можливості допоміжнихсуден флоту.

На оглядовійтрибуні на святі російських військових моряків присутні як гості-представникикерівництва міста Севастополя та АРК, зокрема, керівник кримського уряду ВасильДжарти, спікер кримського парламенту Володимир Константинов, головаміськадміністрації Севастополя Валерій Саратов, голова міськради Юрій Дойніков,представники командування ВМС України і інші.

У морськомупараді та військово-спортивному святі взяли участь 22 бойових корабля, 9допоміжних суден, понад 20 катерів, близько 20 одиниць бойової техніки.

Всього впоказових виступах та параді брали участь близько 5 тис осіб особового складуЧФ РФ.

Також на святіприсутній спікер Держдуми РФ Борис Гризлов, депутати Держдуми, зокремаКостянтин Затулін, Сергій Громов, Володимир Комоєдов, мер Москви Юрій Лужков,посол РФ в Україні Михайло Зурабов, посол з особливих доручень МЗС РФ ОлександрБавікін.

Як планується, о12:00 на площі Нахімова розпочнеться святковий концерт за участю зірокросійської естради. Почесне право відкрити його буде надано керівникуросійської столиці Лужкову.

О 19:00 на площіНахімова відбудеться ще один святковий концерт за участю зірок російськоїестради. Програма святкування передбачає також салют і феєрверк.

Нагадаємо,сьогодні раніше, мер Москви Юрій Лужков пообіцяв і далі підтримуватиСевастополь і Чорноморський флот Росії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня