Янукович повернув у Раду законопроект щодо міського електротранспорту

Янукович повернув у Раду законопроект щодо міського електротранспортуПрезидент України Віктор Янукович повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями законопроект Про внесення зміни до ст. 18 закону Про міський електричний транспорт.

Про це повідомляєпрес-служба глави держави в неділю. 

Як повідомлялося,1 липня Верховна Рада проголосувала за вищевказаний законопроект, згідно з якимдля міського електричного транспорту на спожиту електричну енергію, припроведенні основної діяльності, застосовуються тарифи, встановлені наелектроенергію, що відпускається для населення.

На думкуПрезидента, ухвалення такої норми суперечить статті 116 Конституції України,статті 4 закону Про ціни і ціноутворення, а також не узгоджується з рішеннямКонституційного суду України від 2 березня 1999 р. в частині розмежуванняповноважень Верховної Ради, Кабінету міністрів України та місцевих органіввлади щодо тарифоутворення.

Представлятипропозиції глави держави під час повторного розгляду документа в парламентібуде міністр житлово-комунального господарства Юрій Хіврич.

Як повідомлялося,згідно з результатами телефонного опитування Інституту Горшеніна, близькотретини опитаних українців (35,8%) вважають, що основну відповідальність запідвищення ціни на газ для населення несе Президент.

Нагадаємо, 22липня, прем`єр-міністр України Микола Азаров назвав незадовільною якістьжитлово-комунальних послуг.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня