Гризлов: Проведення спільного Дня ВМФ – бажання народів України і Росії

Гризлов: Проведення спільного Дня ВМФ - бажання народів України і РосіїГолова Держдуми РФ Борис Гризлов вважає, що в наступному році російські та українські моряки святкуватимуть День Військово-морського флоту спільно.

Про це він сказавжурналістам в Севастополі в неділю після проведення параду кораблів іводноспортивного свята з нагоди Дня ВМФ РФ. 

“Сьогодні япочув ініціативу командуючих Чорноморським флотом Росії та України, щобнаступне свято, наступний день ВМФ, провели сили України і Росії тут, уСевастополі, разом. Думаю, що це бажання народів України і Росії”, -відзначив Гризлов.

Гризлов зазначив,що цього разу “проведене чудове свято, яке показало усю міць нашогоросійського флоту, вміння моряків виконувати поставлені завдання в тому числі ібойові”.

Спікер Держдумитакож вважає, що “в цьому році зроблено великий подарунок морякам -продовжений термін оренди бази в Севастополі для Чорноморського флоту РФ на 25років, починаючи з 2017 року, і ще плюс п`ять років після цього за домовленістюсторін”.

“Миратифікували цю угоду одночасно Державною Думою Російської Федерації іВерховної Радою України. Я думаю, що ця одночасна ратифікація символізуєбажання народів двох країн бути разом, вирішувати разом бойові завдання, разомвідстоювати інтереси наших народів”, – переконаний Гризлов.

Він такожповідомив, що фінансування російського флоту і тих баз, на яких він перебуває,буде збільшуватися.

Гризлов: Миратифікували цю угоду одночасно Державною Думою Російської Федерації іВерховної Радою України. Я думаю, що ця одночасна ратифікація символізуєбажання народів двох країн бути разом, вирішувати разом бойові завдання, разомвідстоювати інтереси наших народів.”Цебезумовне рішення і, я думаю, що найближчим часом ми побачимо оновленнятехнічного складу тих кораблів, які будуть перебувати на всіх російськихфлотах”, – спікер Держдуми. 

Нагадаємо,сьогодні, в Севастополі відзначають День Військово-Морського флоту Росії.

У морськомупараді та військово-спортивному святі взяли участь 22 бойових корабля, 9допоміжних суден, понад 20 катерів, близько 20 одиниць бойової техніки.

Всього впоказових виступах та параді брали участь близько 5 тис осіб особового складуЧФ РФ.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня