Патріарх Кирило прибув до Києва

Патріарх Кирило прибув до КиєваПатріарх Московський і всієї Русі Кирило прибув до Києва, де пробуде чотири дні.

Його літак приземлився в столичному аеропорту Бориспіль о 16:00. Біля трапу літака його зустрічали предстоятель Української православної церкви Московського патріархату Володимир, архієреї УПЦ МП і духовенство Київської єпархії УПЦ МП, представники київської адміністрації, посол Росії в Україні Михайло Зурабов. 

Вийшовши до журналістів, він поділився враженнями після відвідування Одеси і Дніпропетровська. “Народ, дуже оптимістично налаштований, що відрізняється сильною православною вірою”, – вважає він. “Україну чекає дуже добре майбутнє і дай Боже усім нам працювати на це майбутнє”, – додав патріарх. 

Відповідаючи на питання журналістів про зміст його недавньої зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем, патріарх Кирило підкреслив, що ця зустріч носила “особистий і пастирський характер”. “Що стосується політичних питань, вони не обговорювалися”, – сказав предстятель. 

Після прильоту патріарх Кирило відправився до Києво-Печерської лаври, де він відслужить короткий молебень і поклониться київським святиням. 

Згідно з програмою візиту, патріарх Кирило пробуде в Києві чотири дні: 

26 липня він відвідає Софію Київську, очолить засідання Священного синоду РПЦ і відвідає місце будівництва Воскресенського кафедрального собору. 

27 липня о 10:00 патріарх Кирило очолить урочистий молебень на Володимирській гірці, після чого зустрінеться з прем`єр-міністром України Миколою Азаровим. Також в цей день патріарх Кирило відвідає Іонинський чоловічий монастир. Того ж дня, о 17:00, глава РПЦ очолить Всенічне бдіння на Соборній площі Києво-Печерської Лаври. 

28 липня о 09:00 патріарх очолить Божественну літургію на Соборній площі Києво-Печерської Лаври, після якої відвідає виставку Спадщина святого князя Володимира. 

28 липня о 15:30 патріарх Кирило відбуває до Москви. 

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення акцій протесту під час перебування в столиці 25-28 липня патріарха Московського Кирила.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня