Філарет: Патріарх Кирил хоче побудувати нову Російську імперію

Філарет: Патріарх Кирил хоче побудувати нову Російську імперіюПатріарх Московський Кирил хоче побудувати нову Російську імперію, де головним центром буде Московський патріарх, який буде стояти над державами та їх президентами, пише газета Експрес.

Про це в інтерв`ю виданню повідомив Патріарх Київський і всієї Руси-УкраїниФіларет.

На його думку, саме для цього Патріарху Кирилу потрібно зміцнювати впливРосії на Україну.

Зі слів Патріарха Філарета, в цьому Кирила підтримує і російська державнавлада, яка зацікавлена в інтеграції України до Росії.

“Але цього в більшості не сприймають в Україні, і ми це бачимо середінтелігенції, за відгуками в пресі. Прихильників єдиної помісної православноїукраїнської церкви набагато більше, ніж прихильників “російського миру”,оскільки навіть в УПЦ МП цей “мир” підтримує меншість” , -зазначив Патріарх Філарет. “Тому Московський Патріарх може бажати – алейого бажання побудувати нову імперію не виправдаються. Бо ми віримо і бачимо,що Бог благословив бути Україні незалежною державою, а Українській Церкві -помісною та автокефальною”, – додав він.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил прибув до України з пастирськимвізитом 20 липня. У рамках візиту він відвідав Одесу та Дніпропетровськ. УКиєві Патріарх Кирил пробуде чотири дні.

26 липня він відвідає Софію Київську, очолить засідання Священного синодуРПЦ і відвідає місце будівництва Воскресенського кафедрального собору.

27 липня о 10:00 Патріарх Кирил очолить урочистий молебень наВолодимирській гірці, після якого зустрінеться з прем`єр-міністром УкраїниМиколою Азаровим. Також в цей день патріарх Кирил відвідає Іонинський чоловічиймонастир. У цей же день, о 17:00, голова РПЦ очолить Всенічну службу на Соборнійплощі Києво-Печерської лаври.

28 липня о 09:00 Патріарх очолить Божественну літургію на Соборній площіКиєво-Печерської лаври, після якої відвідає виставку Спадщина святого князяВолодимира.

28 липня о 15:30 патріарх Кирил відбуває до Москви.

За матерілами: УНИАН, Экспресс

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня