У Києві патріарх Кирило очолить засідання Священного Синоду РПЦ

У Києві патріарх Кирило очолить засідання Священного Синоду РПЦЗасідання Священного Синоду Російської Православної Церкви відбудеться в понеділок, 26 липня, у Києві. Очолить збори Патріарх Московський і всія Русі Кирило.

Про це повідомляє Росія 24.

Згідно з програмою візиту, патріарх Кирило пробуде в Києві чотири дні:

26 липня він відвідає Софію Київську, очолить засідання Священного синоду РПЦ і відвідає місце будівництва Воскресенського кафедрального собору.

27 липня о 10:00 патріарх Кирило очолить урочистий молебень на Володимирській гірці, після якого зустрінеться з прем`єр-міністром України Миколою Азаровим. Також цього дня патріарх Кирило відвідає Іонинський чоловічий монастир. Водночас, о 17:00 глава РПЦ очолить Всеношну на Соборній площі Києво-Печерської Лаври.

28 липня о 09:00 патріарх очолить Божественну літургію на Соборній площі Києво-Печерської Лаври, після якої відвідає виставку Спадщина святого князя Володимира.

28 липня о 15:30 патріарх Кирило відбуває до Москви.

Предстоятель Російської Православної Церкви прибув до Києва напередодні ввечері. Це останній пункт його пастирського візиту в Україну.

Раніше Патріарх Кирило відвідав Одесу і Дніпропетровськ, а також зустрівся з Президентом країни Віктором Януковичем.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня