У Києві за графіті штрафуватимуть

У Києві за графіті штрафуватимутьСтолична влада планує ввести штрафні санкції для молоді, яка розмальовує місто графіті, пише муніципальне видання Хрещатик.

Про це заявив заступник мера столиці Олександр Мазурчак.

“У Кам`янці-Подільському, де я був мером, на сесії міськради ми заборонили розмальовувати місто графіті”, – зазначив Мазурчак.

“Ловили цих хлопчиків, викликали батьків і за їх рахунок повністю перефарбовували фасади будинків і паркани”, – додав чиновник.

Мазурчак зауважив, що виступає проти розмальовування панельних будинків у спальних районах Києва “для підняття настрою мешканцям”.

Як зазначає видання, з початку року у столиці за порушення благоустрою стягнуто 250 тисяч гривень штрафів. Ці кошти вже оплачено. Крім цього, складено ще більш ніж тисячу протоколів. Половина з них зараз на обробці в адміністративній комісії.

Нагадаємо, в серпні минулого року влада заявила, що київські графітники легально малюватимуть на житлових будинках і офісах. На сесію Київради главк у справах сім`ї та молоді повинен був винести проект положення, який дозволить “бомбити” будинки (так сленгом графінчиків називається процес малювання на стінах). У жовтні 2009 року розроблення ідеї в мерії призупинили.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня