ЗМІ: У столичній мерії готуються звільнити начальників Київпастрансу та Київського метрополітену

ЗМІ: У столичній мерії готуються звільнити начальників Київпастрансу та Київського метрополітенуУ київській мерії на цьому тижні можливі чергові звільнення. Своїх крісел можуть позбутися начальники підприємств Київпастранс і Київського метрополітену, пише газета Сегодня з посиланням на власні джерела в мерії.

Як повідомило джерело, найближчим часом влада повинна підписати наказ про звільнення гендиректора Київпастрансу Миколи Ламбуцького. У свою чергу, за словами помічниці першого заступника мера Олександра Попова, у п`ятницю, 23 липня, наказ ще не був ним підписаний. Як пише видання, раніше про ймовірне звільнення Ламбуцького заявляв віце-прем`єр Володимир Сівкович. За його словами, КРУ виявило в КП розкрадання на десятки мільйонів гривень, і справи передають до прокуратури та міліції. Також в провину керівництву ставлять закупівлю транспорту в кредит за завищеними відсотками та затримку у запуску швидкісного трамвая, який обіцяли здати ще до кінця минулого року, пише видання.

Головний інженер Київпастрансу Юрій Бомбардеров не заперечує вірогідність відставки Ламбуцького

Головний інженер Київпастрансу Юрій Бомбардеров не заперечує вірогідність відставки Ламбуцького.

“Новини (про зміну керівництва – ред.) повинні бути на цьому тижні. Навряд чи крісло займе хтось з наших, швидше, прийде людина з боку”, – сказав Бомбардеров. Сам Ламбуцький на запитання про його відставку відповідати відмовився, пише видання.

Мірошников: Я зараз у відпустці. Питання моєї відставки поки не вирішене

В опозиції кажуть, що разом з Ламбуцьким свого крісла може позбутися й начальник Київського метрополітену Петро Мірошников, який уже два з половиною тижня перебуває у відпустці. У кулуарах мерії ходили чутки про від`їзд Мірошникова за кордон. Як з`ясували журналісти, начальник Київського метрополітену поїхав до родичів у Маріуполь.

“Я зараз у відпустці. Питання моєї відставки поки не вирішене”, – сказав Мірошников виданню.

Нагадаємо, у п`ятницю, 23 липня, перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Олександр Попов заявив про узгодження з Міністерством фінансів України питання звільнення з посади голови фінансового управління КМДА Віктора Падалки, а також начальника Управління охорони здоров`я КМДА Людмили Качурової.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня