У Києві шахрай представлявся лікарем і обкрадав кур`єрів інтернет-магазинів

У Києві шахрай представлявся лікарем і обкрадав кур`єрів інтернет-магазинівСтолична міліція спіймала шахрая на прізвисько Хірург, який, представляючись лікарем, крав дорогу техніку у кур`єрів інтернет-магазинів, пише газета Сегодня.

Як пише видання, 31-річний чоловік працював за двома схемами. Згідно з першою схемою, шахрай знімав на добу квартиру на першому або другому поверхах у центрі Києва. Після чого замовляв техніку в інтернет-магазині, і коли кур`єр її привозив, шахрай вистрибував з товаром через відчинене вікно квартири і переховувався в невідомому напрямку.

Згідно з другою схемою, шахрай, назвавшись хірургом однієї з клінік, замовляв техніку в медустанову, і як тільки кур`єр її привозив, просив почекати його в коридорі, а сам тікав з технікою через чорний хід.

Як повідомляє Сегодня, зловмисник замовляв переважно дорогі ноутбуки, мобільні телефони, а також дзеркальні фотоапарати. Кожна річ коштувала не менш ніж $ 3 тисяч.

У столичній міліції повідомили, що стосовно злочинця порушено кримінальну справу за статтею Шахрайство. Затриманому загрожує термін до 12-ти років тюремного ув`язнення. Крім цього, зазначили в міліції, вже встановлено причетність шахрая до 11-ти злочинів.

Нагадаємо, минулого тижня столична міліція в одному з лікарняних закладів Києва викрила групу розкрадачів дорогих лікарських препаратів, призначених для лікування хворих на гепатит.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня