Україна видасть Росії мешканку Кемерово, обвинувачену у збуті опію

Україна видасть Росії мешканку Кемерово, обвинувачену у збуті опіюМіністерство юстиції України задовольнило клопотання Генеральної прокуратури РФ про видачу представникам правоохоронних органів Росії мешканки Кемерово, обвинуваченої у збуті наркотиків.

Як повідомила старший помічник Західно-Сибірського транспортного прокурора Оксана Горбунова, кемеровський транспортний прокурор скерував до Заводського районного суду Кемерово кримінальну справу стосовно уродженки цього міста ще в 2004 році.

“Як запобіжний захід органи попереднього слідства стосовно обвинуваченої обрали підписку про невиїзд, однак 27-річна жінка сховалася від правоохоронних органів, і її оголосили в міжнародний розшук”, – розповіла Горбунова.

Мешканку Кемерово виявили на території України майже через шість років, і помістили під варту до вирішення питання про її екстрадицію.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня