У Києві затримали активістів ВО Свобода, які протестували проти візиту патріарха Кирила

У Києві затримали активістів ВО Свобода, які протестували проти візиту патріарха КирилаСпівробітники столичної міліції на алеї готелю Hyatt, розташованого неподалік Софійської площі, затримали шістьох представників Всеукраїнського об`єднання Свобода, які намагалися провести акцію протесту проти візиту в Україну патріарха Московського Кирила.

Представники міліції спочатку заблокували прохід представників Свободи до Софійської площі, мотивуючи це наявністю заборони суду на проведення акцій протесту.

При цьому представники Свободи стверджували, що проводять акцію на підставі іншої заявки, яку суд не розглядав.

При цьому на перехресті вулиць Володимирська і Мала Житомирська міліція спочатку заблокувала представників Свободи, а сама процедура затримання відбулася, коли активісти організації спробували провести театралізовану виставу проти візиту Кирила.

За словами начальника відділу зв`язків з громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві Володимира Поліщука, представники ВО Свободи будуть направлені в Шевченківське районне управління МВС, а після цього Шевченківський районний суд розгляне можливе порушення ними статті 185 Кримінального кодексу (порушення правил проведення масових акцій). Він також зазначив, що представники ВО Свобода не подавали заявку на проведення даної акції біля готелю Hyatt.

Він також зазначив, що затримані можуть понести адміністративну відповідальність і їх можуть зобов`язати заплатити штраф у розмірі близько 50-ти гривень.

У свою чергу у ВО Свобода заявили, що акцію їм проводити не забороняли. У повідомленні організації також йдеться, що перед початком театралізованої вистави представники МВС, незважаючи на наявність офіційного повідомлення про акцію, заявили, що акцію провести не дозволять.

Як йдеться в повідомленні Свободи, відразу ж після спроб почати театралізовану постановку під назвою Гламурні гастролі кремлівського гебіста, правоохоронці заарештували її організаторів. Інших активістів загін Беркута відтіснив до Майдану Незалежності і тримає в оточенні.

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення акцій протесту під час перебування в столиці 25-28 липня патріарха Московського Кирила.

Нагадаємо, вчора, 25 липня, Патріарх Московський і всієї Русі Кирило прибув до Києва. Згідно з програмою візиту, патріарх Кирило пробуде у столиці України чотири дні:

26 липня він відвідає Софію Київську, очолить засідання Священного синоду РПЦ і відвідає місце будівництва Воскресенського кафедрального собору.

27 липня о 10:00 патріарх Кирило очолить урочистий молебень на Володимирській гірці, після якого зустрінеться з прем`єр-міністром України Миколою Азаровим. Також у цей день патріарх Кирило відвідає Іонинський чоловічий монастир. Цього ж дня, о 17:00, глава РПЦ очолить всенічне бдіння на Соборній площі Києво-Печерської Лаври.

28 липня о 09:00 патріарх очолить Божественну літургію на Соборній площі Києво-Печерської Лаври, після якої відвідає виставку Спадщина святого князя Володимира.

28 липня о 15:30 патріарх Кирило відбуває до Москви.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня