Ъ: Путін продемонстрував у Криму хорошу форму

Ъ: Путін продемонстрував у Криму хорошу формуУ суботу, 24 липня, прем`єр Росії Володимир Путін відвідав Міжнародний зліт байкерів у районі Севастополя. Як зазначило сьогодні Коммерсантъ-Украина? Путін вразив спецкора видання виїздом на трайку на байк-шоу і тим шоу, яке він влаштував пізно ввечері у Форосі: “Володимир Путін перебуває зараз в дуже хорошій формі, що не може не насторожувати”.

У своїй сьогоднішній статті Байкер плаща і кинджала, Ъ зазначив, що до табору байкерів, які влаштувалися на околицях Севастополя, кортеж голови уряду Російської Федерації наблизився вдень. Володимир Путін рухався попереду на трайкові, триколісній машині Harley-Davidson Lehman, за спиною у нього були закріплені російський і український прапори, а сам він був у чорній сорочці, чорних рукавичках, чорній бейсболці і чорних окулярах.

“Хто хоч раз бачив це, той не забуде ніколи. Голову уряду в людині на чолі колони видавали тільки довгі чорні лаковані черевики, – зазначив спецкор видання Андрій Колесников. – За Володимиром Путіним гордим суворим цугом, здіймаючи хмару пилу, рухалися байки.” Книга Ілая “з колонами таких же мотоциклістів у гарячковому асфальтовому мареві здалася б на цьому тлі жалюгідною брошурою про користь вітамінів. Серед них рухався і Хірург, лідер Нічних вовків. Але зараз не він був їхнім лідером. Їхнвм лідером був лідер партії Единая Россия”.

У статті наголошується, що Путін легко зістрибнув з байка і “пружною ходою” піднявся на сцену, оформлену у вигляді підводного човна, що застоявся в степах України. “Говорять, що, звертаючись один до одного, байкери часто вживають слово” брат “, – крикнув він. – Тому дозвольте мені сьогодні у вашому колі так по-простому і сказати: дякую вам сердечне за запрошення, браття!”.

Володимир Путін, як пише Ъ, похвалив байк насамперед за те, що він дає його власникові відчуття свободи. “Байк, мотоцикл, – це, звичайно, найдемократичніший вид транспорту. Правда, є й такі наворочені машини, залізяки, на якій я сьогодні приїхав, – продовжив прем`єр. – Мотоцикл – найсміливіший, найвідчайдушніший, найшвидший вид транспорту! Так, він дає власникові, байкеру, солодке відчуття свободи. І тому без жодного перебільшення, без будь-якої натяжки можна точно і сміливо сказати, що байк – це символ свободи! “.

Під кінець своєї промови пан Путін, також зазначив Ъ, звернувся до байкерів “з проханням і з побажанням”: “Бережіть себе і всіх, хто вас оточує! Давайте скажемо” ні “божевільній гонці, божевільній їзді! Хай живе Україна! Хай живе Росія ! Хай живе байк! “.

Ще якийсь час прем`єр давав байкерам автографи. “Ручок у них не було, та й паперу теж. Тому одна дівчина запропонувала йому свою руку, але він не став розписуватися, а просто поцілував її, – зазначив Ъ. – Відмовився він і від запропонованої одним сербом ракії, тому що байкери за кермом п`ють тільки чай з м`ятою, і поїхав на своєму Трайков з іншими Lehman Brothers туди, звідки приїхав, – на севастопольську кільцеву автодорогу, де і пересів кілометра через два в другий кортеж, в якому, можливо, почував себе і не таким вільним, але принаймні більш захищеним “.

У цьому кортежі глава російського уряду доїхав до резиденції Президента Віктора Януковича. Ъ зазначає, що Путіну український президент віддав держрезиденцію номер один, під Форосом, а сам розмістився в сусідній, куди і приїхав російський прем`єр, щоб привітати Януковича з 60-річчям.

Увечері під час спілкування з Путіним спецкор Ъ поцікавився у нього, “чи точно все щодо того, що байк – це символ свободи і що свобода – це взагалі головна цінність”. У відповідь прем`єр перепитав: “Я так сказав?”. А за тим сказав “Значить, так воно і є!”. Коли журналіст попросив уточнити, чи відноситься ця думка тільки до байкерів чи взагалі до громадянського суспільства, Путін зазначив: “Це відноситься до кожної конкретної людини. Я вважаю, що це взагалі основна цінність для будь-якої людини … Для нас з вами .. . Для держави будь-якої … Для фізичної особи … Думаю, що це відноситься до однієї з фундаментальних цінностей нашого буття. І байкери в цьому сенсі, звичайно … Я без жодного перебільшення і без всяких лестощів їм сказав про це “.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня