Четверо жителів Херсонської області постраждали від укусів змій і павуків

Четверо жителів Херсонської області постраждали від укусів змій і павуківУ Херсонській області двоє людей госпіталізовано після укусів отруйних змій, ще двоє постраждали від укусів отруйних павуків.

Як повідомило сьогодні Головне управління МНС в області, 24 липня в реанімаційне відділення Каховської районної лікарні госпіталізовано 59-річного жителя села Ново-Кам`янка з діагнозом “укус гадюки за ліву стопу”.

23 липня в реанімаційне відділення Чаплинської районної лікарні був доставлений 14-річний хлопець з села Жовтневе цього ж району з діагнозом “укус гадюки степової”. Змія вкусила підлітка в полі під час випасу худоби. Потерпілий у стані середньої тяжкості перебуває в реанімації лікарні.

Також в МНС поінформували, що 23 липня в Суворовському районі Херсона на 5-му км Миколаївського шосе в кафе Місце зустрічі каракурт вкусив за ліву руку 22-річну жінку, мешканку села Подо-Калинівка Цюрупинського району. Постраждала була доставлена в реанімаційне відділення обласної лікарні. В даний час вона перебуває в стані середньої тяжкості.

Крім того, 25 липня в Новотроїцьку районну лікарню потрапив 19-річний житель села Сивашка цього ж району з діагнозом “алергічна реакція на укус павука”. У цьому випадку різновид павука не встановлено. Потерпілий госпіталізований в реанімаційне відділення лікарні.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня