Прокуратура завадила дружині Лозінського продати п`ять автопаркінгів

Прокуратура завадила дружині Лозінського продати п`ять автопаркінгівГенеральна прокуратура України повідомила, що при її втручанні суд визнав недійсними угоди з продажу нерухомого майна, які уклала дружина Віктора Лозінського Олена.

Як повідомила сьогодні прес-служба Генпрокуратури, київський суд визнав недійсними договори купівлі-продажу п`яти автопаркінгів у Києві.

“За втручання Генеральної прокуратури України визнано недійсними договори з продажу нерухомого майна, спрямовані на уникнення його конфіскації”, – говориться в повідомленні.

“Так, Голосіївський районний суд Києва погодився з аргументами позовів прокуратури і визнав недійсними договори купівлі-продажу п`яти автопаркінгів по вул. Саперно-Слобідській у Києві, за якими Лозінська О.А. – дружина обвинуваченого Лозінського В.О., щоб уникнути конфіскації продала зазначені об`єкти нерухомого майна, що належали подружжю на праві спільної сумісної власності”, – проінформували в ГПУ.

Нагадаємо, наприкінці квітня Генпрокуратура завершила досудове слідство у кримінальній справі за звинуваченням Віктора Лозінського у вбивстві і висунула екс-нардепу офіційні звинувачення.

***

16 червня 2009 на території мисливських угідь в Кіровоградській області в результаті зіткнення з народним депутатом від БЮТ Лозінським, районним прокурором Євгеном Горбенком та начальником райвідділу міліції Михайлом Ковальським загинув місцевий мешканець 1954 року народження В. Олійник.

За даним фактом Генпрокуратура порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або вчинене на замовлення, або спричинило смерть потерпілого).

3 липня Верховна Рада позбавила Лозінського депутатських повноважень, після чого Печерський райсуд Києва дав дозвіл на затримання Лозінського і доставку його до суду. 30 липня Лозінського оголосили в міжнародний розшук. Його затримали в Києві 1 березня цього року. За даними Генпрокуратури, до Києва Лозінський прибув з Криму.

3 березня Печерський районний суд Києва обрав Лозінському запобіжний захід у вигляді арешту. Зараз він перебуває в Лук`янівському СІЗО. Свою провину він досі так і не визнав. Під вартою перебуває також єгер Василь Перепелиця. Колишнього начальника райвідділу міліції Михайла Ковальського відпустили на підписку про невиїзд, а стосовно громадянина Горбенка запобіжний захід змінено у зв`язку із закінченням терміну арешту і зразковою поведінкою.Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня