Троє українців мають намір подати до суду на латвійський low-cost AirBaltic

Троє українців мають намір подати до суду на латвійський low-cost AirBalticТроє громадян України готові через суд добиватися компенсації від латвійської авіакомпанії AirBaltic за скасування рейсу.

Про це повідомив один з трьох громадян України, який минулої п`ятниці повинен був летіти з іспанської Барселони до Риги, а звідти до Києва.

Він зазначив, що представники латвійської low-cost не проінформували пасажирів про планований наступний виліт.

“Рейс затримували на п`ять годин через поломку деталей літака. AirBaltic нібито погодився надіслати новий літак. О 19:30 нам сказали забирати багаж, літак розвернувся і полетів кудись порожнім. Всі були шоковані”, – зауважив він.

“При нас робочі аеродрому зателефонували AirBaltic, але ніхто не відповідав. На аеродромі нам відкрито сказали, що вас “кинули”, і ми подумаємо, як вам допомогти”, – додав він.

За словами українця, їм вдалося вилетіти з Барселони тільки через 27 годин, але через запізнення вони втратили квиток на дорогу з Києва до Запоріжжя.

Крім цього, їм довелося самостійно оплачувати трансфер з аеродрому в готель.

Як наголосив українець, цим рейсом повинні були вилетіти близько 200 осіб. За його словами, сьогодні представники київського офісу компанії на його дзвінок повідомили, що всі скарги приймаються виключно електронною поштою на адресу головного офісу в Ризі.

Інформацію про задоволення або відхилення скарги, згідно з автоматичною відповіддю, яку надіслав сервер компанії, вони зможуть отримати лише через місяць.

Українець назвав скандальним такий підхід компанії, зауваживши, що до суду планують подати також інші пасажири, серед яких громадяни Росії.

“У випадку відмови (надати компенсацію) будемо готувати спільний позов до Європейського суду”, – зазначив він.

***

Створена в 1995 році авіакомпанія AirBaltic corporation минулого року перевезла 2,76 млн. пасажирів.

Компанія, контрольний пакет якої належить латвійському уряду, виконує рейси на майже 90 маршрутах.

В Україну компанія здійснює рейси до Києва, Одеси та Сімферополя.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня