У столичному Гідропарку водолази врятували чотирьох людей

У столичному Гідропарку водолази врятували чотирьох людейМинулої суботи, близько 20:25, у столичному Гідропарку водолази на рятувальному катері МНС України врятували чотирьох людей.

Як повідомили в прес-службі МНС, на Дніпрі біля човнової станції Фрегат, на відстані близько ста метрів від берега молоді люди 25-30 років перекинулися на металевому човні Язь і почали тонути. Рятувальників викликали відпочиваючі на пляжі.

Інцидент стався неподалік від рятувального пункту столичного МНС. Група водолазів на катері прибула на місце виклику через хвилину. Рятувальники відразу витягли з води молодих людей, які на той момент перебували без свідомості, і відбуксирували човен на мілину.

Як з`ясувалося, чоловіки перебували в стані алкогольного сп`яніння – вони розпивали алкогольні напої прямо на човні. На човні також не було ні рятувального кола, ані жилетів. Як зазначили в МНС, човен був перевантаженим (у судні допускається перебування максимум трьох осіб). Однак, за словами потерпілих, вони перекинулися через катер, що пропливав поруч.

У повідомленні МНС кажуть, що за минулі вихідні столичні пожежно-рятувальні підрозділи здійснили 28 виїздів на гасіння пожеж, з них десять припадає на гасіння сміття на відкритій території. У результаті пожеж ніхто не постраждав.

Нагадаємо, з початку травня під час відпочинку на водоймах Києва потонули 47 людей. У більшості випадків це чоловіки у віці від 20 до 35 років. Основною причиною загибелі є купання в стані алкогольного сп`яніння.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня