Опитування: Майже 40% українців готові за мільйон гривень назавжди залишити Україну

Опитування: Майже 40% українців готові за мільйон гривень назавжди залишити Україну39,7% українців готові за мільйон гривень назавжди залишити територію України, говорять результати опитування компанії iVOX Ukraine, зробленого за замовленням Корреспондент.net.

Усього було опитано 1000 інтернет-користувачів з різних регіонів України. Респондентів попросили відповісти на питання, Ви б погодилися виїхати з України в іншу країну і не повертатися ніколи, якщо б Вам заплатили за це 1 мільйон гривень.

У результаті 39,7% опитаних відповіли на це питання ствердно. Більше того, 8,4% респондентів самі б доплатили, щоб ніколи не повертатися в Україну. Водночас, 51,8% не погодилися б за мільйон гривень назавжди залишити країну.

При цьому, згідно з результатами опитування, жінки більш схильні до переїзду в іншу країну, ніж чоловіки (42,3% проти 37,8%). Також 53,4% чоловіків відмовилися б від переїзду в іншу країну за мільйон гривень.

Як повідомляється, більше молоді респонденти частіше заявляють про те, що готові виїхати в іншу країну за мільйон гривень (41% опитаних у віці від 18 до 29 років). Водночас, лише 35,7% респондентів у віці від 45 до 59 років погодилися б залишити Україну за мільйон гривень.

Зазначимо, що 9,1% молодих українців заявили, що самі б доплатили, щоб ніколи не повертатися в країну. При цьому 57% респондентів у віці від 45 до 59 років проти того, щоб змінити Україну на іншу державу навіть за мільйон гривень.

У повідомленні також йдеться, що представники східних регіонів більш схильні до переїзду в іншу країну: 45,6% мешканців Сходу України готові за мільйон переїхати в іншу країну. Крім того, 11,3% мають намір ще й доплатити, щоб ніколи не повертатися в Україну.

Водночас, більшість мешканців Києва (61,1%) не погодилися б переїхати в іншу країну за мільйон. Тим не менше 31% киян відповіли ствердно на питання соціологів. Схожа тенденція спостерігається у західних областях (36,8% – погодилися б, 56,1% – ні).

Дослідження було проведено методом онлайн-інтерв`ю з використанням панелі IVOX. Вибірка становить 1000 анкет. Структура вибірки відповідає складу інтернет-користувачів України за віком, статтю і регіоном проживання. Статистична похибка не перевищує 3%.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня