ЗМІ: Власників ресторанів на Дніпрі попросили звільнити Набережну

ЗМІ: Власників ресторанів на Дніпрі попросили звільнити НабережнуВласники готелів та ресторанів на Дніпрі в Києві отримали припис звільнити Набережну, пише в своєму сьогоднішньому номері Газета по-киевски.

Як пише видання, письмовий наказ покинути територію вулиці Набережно-Хрещатицької плавучі ресторани і готелі Києва отримали від держпідприємства Адміністрації річпорту. Однак, як стало відомо видання, жодних термінів в наказі не зазначено.

“Як реагувати на лист, гадки не маю! Наші юристи теж у подиві, адже не вказано ні термінів, ні місця, куди, власне, має відплисти готель. Тому ніяких рішень про переміщення ми приймати не будемо”, – розповіла виданню адміністратор флотелю Фараон Вікторія Медведєва.

За словами Вікторії, ситуація, що склалася дуже лякає персонал. Люди бояться залишитися без роботи. Можуть також виникнути проблеми з іноземними інвесторами, адже в готелі вже замовлено чимало номерів.
А ось адвокат Олександр Черних, що захищає інтереси власника ресторану Муракамі, який 8 липня відбуксирували з Набережної без згоди власників закладу, говорить, що днями він одержав листа з регістра судноплавства, в якому йдетьяс, що повноваження щодо розпорядження частини набережної належать Адміністрації річпорту.

“Наскільки я розумію, мова йде про постанову Кабміну від 2007 року. Але з того часу вона ніким не підписана. Принаймні, власники дебаркадерів незнайомі з подібним рішенням”, – сказав Черних.

Крім цього, за словами адвоката, Адміністрація річпорту так і не надала власникам ресторанів і готелів на воді свої повноваження і права на територію.

“Реагувати на заяву Адміністрації річпорту, а вже тим більше говорити про переміщення дебаркадерів можна буде, як тільки пред`являть відповідний документ, але його, за моїми відомостями, не існує. Таким чином, права на набережну може присвоїти собі будь-хто, написавши такого листа “, – наголосив Олександр Черних.

Як раніше повідомляли ЗМІ, у транспортній прокуратурі заявили, що до кінця місяця на Набережній у Києві не залишиться жодного розважального закладу та готелю.

Нагадаємо, 8 липня, зранку представники міліції і столичної прокуратури відбуксирували розташований на Дніпрі ресторан на воді Муракамі без згоди власників закладу. Ресторан був оточений представниками столичної міліції та прокуратури. Правоохоронці перекрили вхід в ресторан, спиляли флагшток з державним прапором, обрізали швартові кінці й підігнали буксир. Потім співробітники міліції відключили ресторан від електропостачання і відбуксирували в невідомому напрямку.

Адвокат мережі ресторанів Козирна Карта Олександр Черних, куди входить Муракамі, розповів, що власники не отримали постанови про порушення справи. Крім цього, за його словами, під час транспортування судну були нанесені ушкодження. Керівництво закладу оцінило збитки приблизно в 50 тисяч гривень.

У свою чергу, як розповіла Наталя Лур`є, співробітниця відділу зв`язків з громадськістю Козирної Карти, власники всіх закладів на воді (на Набережній їх близько 20-ти) скоро будуть готувати спільну акцію протесту. Неофіційно ресторатори кажуть, що причина їх виселення полягає в новому інвесторі, у якого свої плани на Набережну та наявні заклади заважають їх здійсненню.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня