Джерело розповіло, де проведуть свої відпустки члени Кабміну

Джерело розповіло, де проведуть свої відпустки члени КабмінуБільшість членів Кабінету міністрів України проведуть свою відпустку в Криму, в той же час частина віце-прем`єр-міністрів віддали перевагу відпочинку за кордоном, повідомило джерело в уряді.

Як повідомило джерело, перший віце-прем`єр-міністр Андрій Клюєв збирається провести свою відпустку в Італії, віце-прем`єр-міністр Володимир Сівкович – у Німеччині, віце-прем`єр-міністр Сергій Тігіпко – у Франції, а міністр Кабінету міністрів України Анатолій Толстоухов – у Грузії.

У свою чергу віце-прем`єр-міністр Віктор Слаута, за інформацією джерела, проведе відпустку у Львівській області, міністр ЖКГ Юрій Хіврич – у Донецькій, а міністр навколишнього середовища Микола Злочевський залишиться у Києві.

Міністр у справах сім`ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін планує проводити свою відпустку в Полтавській області, а міністр економіки Василь Цушко – в Одеській області, зазначило джерело.

При цьому, за його словами, більшість членів уряду України планують провести свою відпустку в Криму.

“16 керівників України проведуть або планують провести свою відпустку в Криму”, – зазначило джерело.

За його словами, прем`єр-міністр України Микола Азаров у серпні проведе свою відпустку саме в Криму.

Крім того, в Криму вже проводить свою відпустку глава адміністрації Президента Сергій Льовочкін, міністр палива та енергетики Юрій Бойко, міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, міністр культури України Михайло Кулиняк, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, віце-прем`єр-міністр Віктор Тихонов.

За інформацією джерела, планують провести свою відпустку в Криму в серпні міністр фінансів України Федір Ярошенко, міністр оборони Михайло Єжель, міністр транспорту та зв`язку Михайло Єфименко, промислової політики Дмитро Колесников, юстиції Олександр Лавринович, охорони здоров`я Зиновій Митник, аграрної промисловості Микола Присяжнюк, регіонального розвитку та будівництва Володимир Яцуба.

У вересні свою відпустку в Криму, за інформацією джерела, планує провести міністр вугільної промисловості Юрій Ященко.

Нагадаємо, раніше президент України Віктор Янукович на розширеному засіданні Кабінету міністрів закликав чиновників усіх рівнів проводити літню відпустку в Криму.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня