Фотогалерея: Путін у Криму. Спочатку байкери, а потім Янукович

Фотогалерея: Путін у Криму. Спочатку байкери, а потім ЯнуковичУ суботу, 24 липня, прем’єр-міністр Росії Володимир Путін відвідав з робочим візитом Крим, де взяв участь у байк-шоу та зустрівся з Віктором Януковичем.

На ХIV міжнародне байк-шоу під Севастополем російський прем’єр прибув на трициклі, прикрашеному прапорами РФ й України, у чорній сорочці, джинсах, бейсболці, шкіряних рукавицях, темних окулярах і в супроводі 30 мотоциклістів.

Виступаючи перед сотнями учасників шоу, Путін закликав їх не ризикувати життям. Свій виступ він завершив фразою українською мовою “Хай живе байк”.

Байкерський фестиваль глава уряду РФ залишив на чолі колони, що вирушила на мотопробіг навколо Севаспополя. Після цього Путін поїхав на зустріч з Януковичем, який проводить свою відпустку на дачі в Мухалатці.

На завершення свого візиту до Криму російський прем’єр повідомив, що переговори з главою української держави були чудовими – обговорювалися питання торгово-економічної сфери, зокрема продаж української трубної продукції нафтогазовим компаніям Росії.

Репортаж з останнього візиту Путіна в Україну дивіться у новій фотогалереї Новинаря.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня