Троє одеситів потрапили до лікарні з підозрою на сказ

Троє одеситів потрапили до лікарні з підозрою на сказТроє одеситів госпіталізовані в хірургічне відділення міськлікарні № 3 з підозрою на сказ внаслідок контакту з хворою собакою.”Стан здоров`я пацієнтів стабільний, їм надається комбінована медична допомога”, – повідомив сьогодні лікар-хірург В`ячеслав Строганов, припустивши, що 27-28 липня їх випишуть з лікарні.

Всього в контакті з хворою твариною, підібраною на вулиці 11 липня, перебувало сім осіб. Постраждали від укусів син господаря будинку по Агрономічній вулиці, який привів собаку додому, а також його батько і ветеринарний лікар, який намагався надати допомогу хворій тварині. Решта проходять амбулаторне лікування.

За даними обласної СЕС, в минулому році ветеринарна служба Одеської області зафіксувала 49 випадків захворювання тварин на сказ, а за 5 місяців поточного року зареєстровано вже 55 таких випадків.

Нагадаємо, в квітні в Черкаській області двоє людей постраждали від укусів скаженого кота.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня