МЗС: Українців немає серед загиблих та постраждалих на фестивалі Love Parade у Дуйсбурзі

МЗС: Українців немає серед загиблих та постраждалих на фестивалі Love Parade у ДуйсбурзіСеред загиблих і постраждалих гостей музичного фестивалю Love Parade, який відбувався у німецькому Дуйсбурзі, українців немає, повідомили в МЗС України.

“Наше посольство в Німеччині повідомило, що серед 19 загиблих і 340 травмованих українців немає”, – повідомили в МЗС.

Як відомо, в тисняві на фестивалі Love Parade загинули 19 осіб. Ще 340 осіб отримали травми. Передбачається, що тиснява виникла через те, що дуже багато людей намагалися потрапити на захід, незважаючи на те, що фестивальний майданчик і так був заповнений вщент. 

За даними організаторів, у параді взяли участь близько 1,4 мільйона осіб. Напередодні профспілка поліцейських піддала сумніву вжиті місцевою владою та організаторами фестивалю заходи безпеки.

Автор ідеї – відомий ді-джей – доктор Мотта поклав всю провину на організаторів заходу. На відміну від заходів попередніх років, цього року парад проводився на закритій території в старій частині міста між будівлею головного вокзалу і внутрішньо автомагістраллю, що призвело до тисняви.

***

Фестиваль електронної танцювальної музики Love Parade проходить у Німеччині з 1989 року. Спочатку місцем проведення заходу був Берлін, проте пізніше фестиваль стали організовувати і в інших регіонах Німеччини. У середньому Love Parade щороку відвідують близько мільйона людей. Після трагедії в Дуйсбурзі влада повідомила, що фестиваль більше ніколи проводитися не буде.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня