На Волині невідомі спалили 250 тонн сіна

На Волині невідомі спалили 250 тонн сінаУчора у Волинській області, в селі Дубове на території сільського господарства ТОВ Україна в результаті підпалу невстановленими особами виникла пожежа. Вогонь знищив 250 тонн сіна.

Як повідомило сьогодні МНС України, пожежа виникла о 17:25 у двох сіносховищах. Вогонь пошкодив також конструкції будівель сіносховищ.

О 22:40 пожежі були ліквідовані. За фактом події правоохоронними органами ведеться слідство. На місці події працювала оперативна група Головного управління МНС у Волинській області.

Також сьогодні МНС повідомило про пожежу в місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області: при спалюванні сміття біля одноповерхової будівлі, яку орендують редакція районної газети Надросся та районна рада ветеранів, сталося загоряння горищного приміщення будинку з подальшим розповсюдженням вогню на торговельний павільйон.

Вогонь знищив покрівлю на площі 300 кв. м, торговий павільйон, пошкоджено перекриття та майно в будинку. Жертв і постраждалих немає.

Нагадаємо, в грудні минулого року в Полтавській області згоріло кілька сотень тонн пресованої соломи та сіна.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня