Влада Києва обіцяє до кінця року з`єднати електричкою Троєщину та Борщагівку

Влада Києва обіцяє до кінця року з`єднати електричкою Троєщину та БорщагівкуУ Києві цього року планується ввести в експлуатацію зупинкові платформи наступної черги міської електрички – Сирець і Борщагівська.

До кінця 2010 року заплановано також відкрити рух на перегоні між зупиночною платформою Борщагівська і з`єднати два масиви – Троєщина і Борщагівка. Наступні об`єкти, які будуть реконструйовані, – це Вишгородська і Рубежівська.

На черзі також будівництво 10-12 платформ, якими буде завершено Північне півкільце, що проходить на відстані 4-8 км від центру міста, що має протяжність 29,7 км і налічує 14 зупиночних пунктів. Середня довжина перегону складе 2,1 км.

За даними Київпастрансу, пасажиропотік в напрямку Троєщина – Київ-Петрівка тепер становить понад 134 тисяч пасажирів на місяць і має тенденцію до щомісячного зростання на 10%.

Очікується, що після введення в експлуатацію в 2010 році тимчасової трамвайної лінії від проспекту Ватутіна до додаткової залізничної платформи Троєщина-2 пасажиропотік помітно збільшиться. Будівництво зазначеної трамвайної лінії планують розпочати в поточному році.

“Завдяки реалізації цього проекту жителі майже всіх мікрорайонів масиву Троєщина зможуть без перешкод добиратися до залізничної платформи Троєщина-2”, – зазначили в Київпастрансі.

Крім того, до 2012 року планується завершити будівництво Південного кільця міської електрички і тим самим поліпшити інфраструктуру пасажирських перевезень з Лівого берега на Правий і зняти навантаження з доріг і мостів, які з`єднують береги столиці.

Як повідомлялося, в 2009 році в експлуатацію була введена перша черга міської електрички. У рамках запуску електрички були реконструйовані зупиночна платформа Троєщина (Городня) і залізнична станція Київ-Петрівка і відкрито рух електрички між зазначеними пунктами.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня