Партія Тимошенко планує отримати 70% місць у місцевих радах Київщини

Партія Тимошенко планує отримати 70% місць у місцевих радах КиївщиниНародний депутат України від фракції БЮТ, лідер Київської облорганізації партії ВО Батьківщина Костянтин Бондарєв заявив, що на місцевих виборах 31 жовтня Батьківщина планує отримати 70% місць у місцевих радах Київської області. Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal{mso-style-parent:””;margin:0cm;margin-bottom:.0001pt;mso-pagination:widow-orphan;font-size:12.0pt;font-family:”Times New Roman”;mso-fareast-font-family:”Times New Roman”;}@page Section1{size:595.3pt 841.9pt;margin:2.0cm 42.5pt 2.0cm 3.0cm;mso-header-margin:35.4pt;mso-footer-margin:35.4pt;mso-paper-source:0;}div.Section1{page:Section1;}–> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable{mso-style-name:”Обычная таблица”;mso-tstyle-rowband-size:0;mso-tstyle-colband-size:0;mso-style-noshow:yes;mso-style-parent:””;mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;mso-para-margin:0cm;mso-para-margin-bottom:.0001pt;mso-pagination:widow-orphan;font-size:10.0pt;font-family:”Times New Roman”;mso-ansi-language:#0400;mso-fareast-language:#0400;mso-bidi-language:#0400;}

Він зауважив, що Батьківщина “має взяти по голосах не менше результатувиборів 2007 року – 0,5 млн. голосів”. “Я думаю, що по містах у нас буде десь70% місць”, – сказав народний депутат.

Бондарєв наголосив, що кандидати у мажоритарних округах від Батьківщинибудуть набагато сильнішими, ніж кандидати опонентів.

“Ми ставимо завдання по пропорційній системі на рівні 2007 року – 44-45%, апо мажоритарних округах ми ставимо для себе завдання близько 80%. Якщо миперерахуємо в конкретну чисельність місць у радах, то ми отримаємо 70%”, -сказав народний депутат.

Водночас, він заявив, що Партія Батьківщина оскаржуватиме ухвалуПечерського районного суду міста Києва, якою забороняється Мін’юсту вноситизміни в реєстраційні документи обласної організації Батьківщини.

Він нагадав, що 26 червня відбулося засідання партійної обласноїконференції Батьківщини, на якому відбулася зміна керівництва організації.Бондарєв нагадав, що на цій конференції його було обрано головою облорганізаціїзамість Володимира Майбоженка.

Бондарєв зауважив, що є 2 ухвали Печерського райсуду столиці від 13 липняцього року, однією з яких приймається до розгляду скарга на рішення осередкупартії на Київщині та призначено дату розгляду цього питання на 2 серпня.“Другою ухвалою про запобіжні заходи суд зобов’язує всі підрозділи Міністерстваюстиції заборонити вносити зміни до реєстраційних документів обласноїорганізації, відповідно і в частині зміни керівництва”, – сказав він. Прицьому, за словами Бондарєва, це вже не перша ухвала цього суду і одного й тогож судді, яка стосується саме партії Батьківщина. Він нагадав, що аналогічнерішення було ухвалене і відносно Львівської обласної організації Батьківщини.

“Все відбувається за напрацьованою схемою. Наші юристи оскаржуватимуть самфакт наявності цих ухвал”, – наголосив Бондарєв. Народний депутат зауважив, щовідповідне звернення вже передано до Апеляційного суду міста Києва.

Якщо до вересня не будуть виконані всі формальні рішення відносно змін уобласній організації Батьківщини, то за словами Бондарєва, ЦВК може взагалізаборонити участь у виборах. “Зараз нам суд заважає виконувати всі ці юридичніформальності”, – сказав він. Бондарєв вважає, що “дії Печерського суду – цескладові певної схеми, яку влада відпрацювала для того, щоб не допуститиперемоги Батьківщини на виборах 31 жовтня.

Він також нагадав, що Київська обласна партійна організація ВО Батьківщина23 липня передала звернення Президенту України Віктору Януковичу, в якомувимагає припинити втручання Печерського районного суду Києва у внутрішні справипартії Батьківщина. Бондарєв зауважив, що статтею 4 Закону Про політичні партіїв Україні забороняється втручання з боку органів державної влади у внутрішнюдіяльність політичних партій та їх місцевих осередків. “З часів незалежностіУкраїни і до сьогодні не було жодного випадку втручання судами у партійнісправи. Печерський районний суд міста Києва, втручаючись у внутрішньопартійнісправи, намагається усунути Київську обласну партійну організацію ВОБатьківщина від виборчих перегонів-2010″, – заявив він.

Нагадаємо, минулого тижня БЮТ заявив, що Партія регіонів за допомогою судівнамагається створити перепони для участі Львівської обласної організації ВОБатьківщина у місцевих виборах.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня