Фотогалерея: Акція FEMEN до візиту Кирила

Фотогалерея: Акція FEMEN до візиту КирилаУ вівторок, 27 липня, жіночий рух FEMEN знов нагадав про себе черговою акцією протесту.

На Софійській площі в Києві вони організували перфоменс під назвою ИЗЫДИ!, висловлюючи таким чином протест проти “антиукраїнської політики Московського патріархату на чолі з патріархом Кирилом, яка активно просувається під лозунгами “врачування розколу” і відновлення “Руського миру”, зазначається в прес-релізі цієї організації.

Новою акцію активістки руху, відомі своєю епатажністю, перевершили самі себе. Оголена дівчина з вінком квітів на голові і з пов’язкою на стегнах, зробленою з вишитого рушника, зображала розп’яття. Її тримали два хлопці. При цьому на грудях у неї був намальований хрест.

Таким чином FEMEN виступив і проти будь-яких форм патріархату яу побутового, так і церковного. “Ми закликаємо громадян України дати жорстку оцінку наставництву Патріарха Кирила і рішуче реагувати на загрози національної безпеки України”, – заявила лідер руху Ганна Гуцол.

Репортаж з останньої акції FEMEN дивіться у новій фотогалереї Новинаря. 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня