У нічному клубі Хмельницького “спортсмени” до смерті побили чоловіка, який святкував народження дочки

У нічному клубі Хмельницького У нічному клубі Хмельницького Токіо вбили 30-річного чоловіка, колишнього дзюдоїста. Міліція затримала трьох підозрюваних у скоєнні злочину, ще троє людей перебувають у розшуку.

Про це вчора повідомив начальник міського управління міліції Василь Птащук. За попередньою інформацією, підставою для бійки, в якій і загинув чоловік, стало те, що хтось випадково облив одну з відвідувачок клубу напоєм.

Перше зіткнення в приміщенні клубу, як зазначив Птащук, розняла охорона. “Згодом потерпілий-дзюдоїст і компанія дівчат вийшли на вулицю. Там чоловіка жорстоко побили, як кажуть свідки події, професійні спортсмени-боксери”, – розповів голова міськуправління МВС.

Лікарі швидкої допомоги констатували факт смерті. Міліція також зазначила, що загиблий хмельничанин у клубі святкував народження дочки.

Нагадаємо, в червні у Полтавській області 28-річний дільничний інспектор міліції Лубенського міськрайвідділу побив у кафе 27-річного чоловіка. У травні в Сумах один відвідувач нічного клубу застрелив іншого через суперечку за столик, а в Житомирській області семеро осіб вбили міліціонера, який зробив їм зауваження.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня