Екс-заступника генпрокурора призначили заступником міністра Бойка

Екс-заступника генпрокурора призначили заступником міністра БойкаКабінет міністрів призначив Тетяну Корнякову заступником міністра палива та енергетики.

“Сьогодні на засіданні уряду екс-заступника генерального прокурора Тетяну Корнякову призначено заступником міністра палива та енергетики України”, – повідомив міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов.

Як повідомлялося, Корнякова подала у відставку з посади заступника генпрокурора. У Генпрокуратурі Корнякова займалася боротьбою з економічними злочинами.

***

Корнякова народилася в Дніпропетровську. Закінчила Дніпропетровський металургійний інститут та юридичний факультет Дніпропетровського державного університету. Кандидат юридичних наук.

В органах прокуратури працює з січня 1992 року. З 1996 по 2001 роки працювала начальником відділу нагляду за дотриманням природоохоронного законодавства Генеральної прокуратури.

З липня 2002 по 2003 роки – заступник Генерального прокурора Святослава Піскуна. З грудня 2004 року по липень 2010 року – заступник Генерального прокурора (спершу – Піскуна, потім – Олександра Медведька).

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня