У Вінницькій області собака покусав чотирирічного сина господарів

У Вінницькій області собака покусав чотирирічного сина господарівУ Вінницькій області собака покусав чотирирічного хлопчика.

Як повідомили в Центрі пропаганди Головного управління МНС України у Вінницькій області, нещасний випадок стався вчора в селі Нова Ободівка Тростянецького району.

Хлопчик грався у дворі власного будинку, тоді як батьки займалися своїми справами. За словами матері, собака відв`язався і почав грати з хлопчиком. Через лічені хвилини дорослі почули крик дитини і гавкіт собаки. Дитину вдалося врятувати, але травми виявилися серйозними.

Зараз хлопчик перебуває у реанімаційному відділенні Тростянецької центральної районної лікарні у важкому стані з діагнозом – множинні рвані рани голови, обличчя, шиї, правого плечового суглоба, травматичний шок третього ступеня.

За словами старшого інспектора Тростянецького райвідділу МНС в області Віктора Гуза, ймовірно, причиною нападу стало те, що хлопчик ударив собаку палицею. Як встановили ветеринари, собака на сказ не хворий.

Як повідомлялося, в серпні минулого року у місті Макіївка Донецької області азіатська вівчарка, проганяючи злодіїв, до смерті загризла 33-річного господаря.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня