На шахті в Луганській області за нез`ясованих обставин помер молодий гірник

На шахті в Луганській області за нез`ясованих обставин помер молодий гірникУ Луганській області на шахті Партизанська державного підприємства Антрацит помер електрослюсар 1991 року народження.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Профспілки працівників вугільної промисловості України з посиланням на голову первинної профспілкової організації шахти Андрія Остаповича.

За його словами, вчора ввечері після закінчення зміни хлопець попрямував до шахтного стовбура для виїзду на поверхню, але до підйомної клітки так і не підійшов. Його товариші, не дочекавшись гірника, повідомили про ситуацію диспетчеру шахти, після чого почалися пошуки. Незабаром електрослюсаря виявили без ознак життя, лежачим на землі 18-го західного відкатувального штреку між вагонами.

На тілі шахтаря медики не виявили явних пошкоджень, причину смерті встановлює судово-медична експертиза.

Остапович зазначив, що робочий стаж цього електрослюсаря нараховує всього кілька місяців, він прийшов на шахту 1 березня цього року.

Більш точні обставини НС з`ясовує комісія спеціального розслідування за участю органів профспілки.

Нагадаємо, ще одна НС сталася вчора на шахті в Донецькій області: троє гірників отримали опіки через спалах метану.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня