Затримано начальника управління охорони здоров`я Києва

Затримано начальника управління охорони здоров`я КиєваКиївська міліція затримала начальника управління охорони здоров`я медичного забезпечення Київської міськдержадміністрації Людмилу Качурову за підозрою у зловживанні бюджетними коштами на суму 1,5 мільйонів гривень.

Як повідомили в центрі громадських зв`язків ГУ МВС України в Києві, Качурова була затримана у вівторок, 27 липня.

“За попередніми даними, вона видала розпорядчий документ, за яким була зменшена виплата заробітних плат медпрацівникам на 1,5 мільйона гривень”, – сказали в ЦГЗ.

У главку також зазначили, що у Качурової під час затримання погіршився стан здоров`я.

“Зараз вона перебуває в лікарні швидкої медичної допомоги під охороною працівників міліції. Надалі суд ухвалить рішення – заарештувати її чи відпустити під підписку про невиїзд”, – зазначили в МВС.

Як раніше повідомила газета Сегодня з посиланням на джерело в Київпастрансі, один із заступників гендиректора підприємства затриманий і перебуває в СІЗО.

Нагадаємо, перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Олександр Попов погодив з Міністерством фінансів України питання звільнення з посади голови фінансового управління КМДА Віктора Падалки, а також начальника Управління охорони здоров`я КМДА Людмили Качурової.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня