Янукович запевнив, що зробить все для процвітання України

Янукович запевнив, що зробить все для процвітання УкраїниПрезидента Президент України Віктор Янукович висловив упевненість, що його команді вдасться зробити все, щоб Україна була сильною та процвітаючою державою.

Про це глава держави заявив сьогодні журналістам у Севастополі після богослужіння у Свято-Володимирському соборі в Херсонесі.

За словами Президента, він сьогодні, як і багато мільйонів православних віруючих, відзначає річницю хрещення Київської Русі-України. “Великий рівноапостольний князь Володимир хрестився в цій церкві (мається на увазі храм святого рівноапостольного князя Володимира), і можна сказати: звідси він почав свій великий шлях – подвиг хрещення Русі”, – зазначив Янукович.

“Я знаю, – наголосив Президент, – без віри не можна побудувати сильну державу. Тому я вірю в те, що нам вдасться зробити все, щоб Україна була сильною, процвітаючою державою”. “В ім`я наших дітей, в ім`я майбутнього, з допомогою Господа Бога”, – додав Віктор Янукович.

Нагадаємо, що сьогодні Янукович звернувся до народу з нагоди Дня хрещення Київської Русі-України. Вранці глава держави взяв участь у Богослужінні в Свято-Володимирському соборі в Херсонесі на честь святого рівноапостольного князя Володимира.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня