У Донецьку ліквідували конвертаційний центр з обігом 6 млрд. гривень

У Донецьку ліквідували конвертаційний центр з обігом 6 млрд. гривеньУ Донецькій області ліквідували конвертаційний центр, грошовий обіг якого з 2008 року перевищив 6 млрд. гривень.

Як повідомила сьогодні Державна податкова адміністрація в Донецькій області, конвертаційний центр було ліквідовано наприкінці минулого тижня.

Діяльність центру здійснювалася на території Донецька і була спрямована на надання послуг суб`єктам господарювання України з конвертації безготівкових коштів у готівку, мінімізації податкових зобов`язань, легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом.

У результаті проведених обшуків було вилучено 1 млн.120 тисяч гривень, 50 тисяч доларів, векселів на суму 14 млн. гривень, 16 печаток підприємств з ознаками “фіктивності” та інше.

За інформацією начальника податкової міліції ДПА в Донецькій області Ігоря Усика, сьогодні розпочато роботу з виїмки документів по взаємовідносинах підприємств реального сектора економіки з фірмами-транзитними ланками ліквідованого конвертаційного центру.
Припинення діяльності центру здійснюється в рамках кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов`язкових платежів) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, 9 липня повідомлялося, що в Києві СБУ викрила угруповання, яке перевело в готівку понад три млрд. гривень.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня