В аеропорту Києва затримано іноземця з контрабандною технікою на 240 тис гривень

В аеропорту Києва затримано іноземця з контрабандною технікою на 240 тис гривеньУ Києві співробітники СБУ спільно з працівниками митниці затримали в аеропорту 50-річного іноземця, який намагався незаконно ввезти до України партію комп`ютерної техніки.

Як повідомили в прес-секторі Управління СБУ в Києві, громадянин США прибув авіарейсом з Відня. Щоб пройти зону митного контролю через “зелений коридор”, зловмисник сховав техніку в особистих речах.

У ході поглибленого митного огляду валіз іноземця митники виявили незадекларовані 1922 нетбуки, 1 ноутбук, а також комплектуючі до них – всього товару на суму понад 240 тисяч гривень.

Проти порушника за незаконне перевезення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю СБУ вирішує питання про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ст. 201 (контрабанда) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, в лютому співробітники Київської регіональної митниці вилучили партію контрабандних дисків вартістю 363 тисячі гривень.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня