Семиноженко запевнив, що відставки прем`єра не буде: Азаров влаштовує Україну

Семиноженко запевнив, що відставки прем`єра не буде: Азаров влаштовує УкраїнуЕкс-віце-прем`єр-міністр України, голова Державного комітету з науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко в інтерв`ю Українській правдідопустив, що «десь вишиковується черга на посаду прем`єра».

Зокрема, відповідаючи на запитання, “чи може внутрішній конфлікт в уряді зруйнувати владу і Партію регіонів”, Семиноженко сказав: “Безперечно, ризик є у будь-якої величезної політичної машини. Але сама Партія регіонів не зацікавлена в тому, щоб були якісь розколи . Це відразу призведе до різкого ослаблення. Зараз – перша каденція Президента, і її потрібно провести успішно. Віктор Федорович може зробити це тільки з прем`єр-міністром Азаровим “.

Водночас, чиновник зазначив, що коаліція не має наміру “жертвувати” прем`єром Миколою Азаровим заради рейтингів Партії регіонів на місцевих виборах. “Заради чого жертвувати? Коаліція є, жертвувати ніким не треба. Звільнити Азарова, у якого блискучий рейтинг? За довірою він посідає друге місце в країні після Януковича. Це – результати дослідження компанії Рейтинг, яке ми замовляли від імені Українського форуму”, – зазначив Семиноженко у своєму інтерв`ю Українській правді.

“Я допускаю, що вже десь вишиковується черга на посаду прем`єра. Але там і близько немає більш підготовленої людини, ніж Микола Янович. Головне, що Азаров влаштовує Україну. Це єдиний і найоптимальніший варіант для країни”, – запевнив екс-віце -прем`єр.

При цьому, у відповідь на репліку журналіста УП про те, що нинішній уряд прийнято відносити до минулого покоління, яке часто не має уявлення навіть про те, що таке інтернет, Семиноженко відповів: “Ви говорите штампами. Коли я приходжу в кабінет Миколи Азарова – у нього постійно включений комп`ютер. Постійно! “.

Нагадаємо, минулого тижня Азаров висловив упевненість, що восени Президент не стане відправляти його уряд у відставку, назвавши ці чутки “черговим блефом опозиції”. Про те, що восени можлива відставка прем`єр-міністра України, раніше заявив заступник голови Верховної Ради, бютівець Микола Томенко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня