Злива в Києві: паралізовано рух транспорту на Броварському шосе

Злива в Києві: паралізовано рух транспорту на Броварському шосеУ Києві на Броварському шосе через затоплення внаслідок сильної зливи, яка пройшла у другій половині дня, паралізовано рух автотранспорту.

Зокрема під мостом у районі станції київського метро Чернігівська затоплено ділянку Броварського шосе, в результаті чого паралізовано рух автомобільного транспорту.

У результаті утворився багатокілометровий затор на ділянці автотраси, починаючи від в`їзду до Києва з боку Броварів аж до Мосту Метро.

Автомобілі з великими труднощами і на незначній швидкості долають ділянку шосе, зокрема, під мостом у районі станції метро Чернігівська. Деякі з авто підтоплені аж до лінії розташування двигуна, і не можуть самостійно продовжувати рух.

Нагадаємо, через сильні зливи, що пройшли на початку липня, в деяких районах Києва, опинилися затопленими десятки вулиць, підземні переходи, парки і зони стихійної торгівлі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня