Мешканець Херсонщини Житель вирощував в очереті коноплі для вивозу до Росії

Мешканець Херсонщини Житель вирощував в очереті коноплі для вивозу до РосіїСпівробітники управління СБУ в Херсонській області затримали чоловіка, який вирощував коноплі в очереті.

Як повідомило облуправління СБУ, плантація чуйських конопель була замаскована в очеретах неподалік від селища Захарівка Новотроїцького району.

Оперативники СБУ затримали зловмисника під час прополки і поливу конопель. Ціна конопель, які ділок мав намір вивезти до Росії, становить понад 200 тисяч гривень.

Співробітники СБУ передали матеріали з цього епізоду до органів МВС, де вирішується питання про порушення справи за ч. 2 ст. 310 (незаконний посів або вирощування конопель) Кримінального кодексу України.

Також в СБУ зазначили, що затриманий раніше був судимий за аналогічний злочин.

Нагадаємо, минулого тижня на Луганщині виявили і ліквідували плантацію конопель 1,6 га. “З усіх боків поле було засаджено соняшником, а в середині росло близько 132 тисяч доглянутих кущів конопель”, – повідомили в СБУ. За кілька днів до цього в Запорізькій області виявили наркоплантацію зі спецсистемою зрошення.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня