До Криму направлять додатковий потяг

До Криму направлять додатковий потягПівденно-Західна залізниця у зв`язку з підвищеним попитом на перевезення в кримському напрямку призначила додатковий потяг № 289 Київ – Сімферополь. Крім того, в потяги кримського напрямку будуть включені додаткові вагони.Як повідомили в Південно-Західній залізниці, потяг № 289 Київ – Сімферополь відправиться з Києва 31 липня, приїде до Сімферополя 1 серпня.

У потяги кримського напрямку залізницею додатково буде включено на 30 липня 15 вагонів, на 31 липня – 17 вагонів і на 1 серпня – 15 вагонів.

Всього з станції Київ-Пасажирський у Крим 30 липня буде відправлено 273 вагони, 31 липня – 267 вагонів, 1 серпня – 238 вагонів.

Усього Укрзалізниця з початку літа відправила в Крим майже два мільйони пасажирів – на 11,6% більше, ніж у минулому році, коли було відправлено 1,7 млн. осіб.

Про це повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці Леонід Лобойко.

За його словами, з початку року відправлено близько 45 млн. пасажирів – на 9% більше, ніж у 2009 році.

Як повідомив Лобойко, потяги, що прямують на південь, сьогодні заповнені практично на 100% в обидві сторони. “На сьогоднішній день ми справляємося з цими перевезеннями”, – зазначив він.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня