Міліція перевіряє всі храми Запоріжжя. За допомогу в упійманні винуватців теракту оголошено винагороду

Міліція перевіряє всі храми Запоріжжя. За допомогу в упійманні винуватців теракту оголошено винагородуПравоохоронні органи перевіряють всі храми Запоріжжя на наявність вибухових пристроїв, пише Запорожское время.

Про це повідомили в Запорізькій єпархії УПЦ МП.

Згідно з повідомленням Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Запорізькій області, внаслідок вибуху будівля Свято-Покровського собору на Малому ринку в Запоріжжі значних пошкоджень не отримала. На місці події працюють криміналісти.

За надання інформації, яка допоможе в упійманні організаторів чи виконавців терористичного акту, що стався 28 липня о 16:40 у Свято-Покровському соборі на Малому ринку в Запоріжжі, оголошено винагороду у розмірі до 10 тисяч гривень – залежно від того, наскільки надана інформація допоможе знайти винуватців теракту.

Нагадаємо, вибух стався в середу, 28 липня, близько 16:30 у Свято-Покровському храмі в Запоріжжі під час вечірньої служби.

Як повідомила представник ГУ МНС у Запорізькій області, 8 людей отримали легкі тілесні ушкодження, одна жінка – ігуменя Людмила – померла під час операції.

За інформацією прес-центру СБУ в Запорізькій області, в будівлі храму вибухнув саморобний вибуховий пристрій. Його потужність склала 500 г у тротиловому еквіваленті.

За фактом вибуху порушено кримінальну справу за статтею “умисне вбивство”.

За матеріалами: Запорожское время

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня