За минулий рік у Севастополі на ЧФ РФ скорочено більш ніж півтори тисячі персоналу

За минулий рік у Севастополі на ЧФ РФ скорочено більш ніж півтори тисячі персоналуУ Севастополі на Чорноморському флоті Російської Федерації з початку року скорочено близько 600 осіб персоналу, за весь минулий рік – понад 1,5 тисяч.

Про це повідомив журналістам у Севастополі виконуючий обов`язки директора міського центру зайнятості Олександр Шапіро.

Він вказав на скороченнятемпів вивільнення з підприємств та організацій ЧФ РФ цивільного персоналу.”Якщо в минулому році на ЧФ РФ було скорочено понад 1,5 тисяч людей, тозараз – близько 600. Але скорочені на ЧФ РФ становлять досить вагомийвідсоток серед наших безробітних”, – сказав Шапіро. 

Зі слів Шапіра, скороченняна Чорноморському флоті Росії є однією з двох головних проблем на ринку праці вСевастополі. Ще однією проблемою він назвав дисбаланс на ринку попиту та пропозиції. 

Разом з тим, як підкресливкерівник служби зайнятості, “показники нашої роботи,  порівняно з 2009роком, значно поліпшилися: якщо ми говоримо про повний ринок праці, тозбільшилася кількість працевлаштованих, новостворених робочих місць, знизивсярівень скорочення працівників з підприємств”. 

Крім того, як додав Шапіро,”працюють, відновлено ряд програм, тому ми вважаємо, що є позитивнадинаміка на ринку праці Севастополя”. 

“Інтегральна оцінканашої роботи полягає в тому, що ми традиційно є одним з найкращих регіонівУкраїни: якщо рівень зареєстрованого безробіття в середньому по Україні становить9%, то в Севастополі він – 6,2% (у минулому році він досягав рівня 6,9 %).Практично вдвічі  знизилася кількість осіб, які стоять у нас на обліку, як такі, що не маютьроботи. Тому в цілому динаміка, ситуація позитивна”, – сказав Шапіро. 

Нагадаємо, 22 квітня Росія іУкраїна підписали угоду з питань перебування Чорноморського флоту РФ натериторії України. В угоді йдеться про можливість продовження базування Чорноморськогофлоту в Криму після 2017 року на 25 років з правом подальшої пролонгації ще на5 років. 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня