Дивний теракт у Запоріжжі: терористи не мали на меті вбивство людей

Губернатор Запорізької області вважає, що організатори вибуху не ставили за мету вбити людей. За його даними, у храмі вибухнув вибуховий пристрій з потужністю, еквівалентною 500 г тротилу.
Про це голова Запорізької обласної державної адміністрації Борис Петров повідомив журналістам.

“Попередньо можна сказати, що це фугасний вибуховий пристрій, саморобний. Еквівалент тротилу близько 500 грам”, – сказав він.

“Вибух стався у передньому правому кутку церкви. У цьому місці на лавці сиділа черниця Людмила”, – додав Петров.

Губернатор зазначив, що великих руйнувань у будівлі храму немає. “Оскільки будівля стара, то вибуховою хвилею винесло усі віконні отвори. Припідняло дах – за рахунок цього і загасилася вибухова хвиля. Якби це була капітальна будівля – були б значно більші пошкодження”, – сказав він.

“Можна передбачити, що метою тих, хто це зробив – убити людей – не було. Тому що жодного осколка виявлено не було. Там поруч багато відкритих поверхонь, у тому числі ікони – жодного осколка на них немає, тобто, це фугасний вибуховий пристрій”, – підкреслив Петров.

Як повідомлялося, сьогодні, 28 липня, у Запоріжжі у Свято-Покровському храмі Української православної церкви Московського патріархату прогримів вибух. Дев’ять людей постраждало. Пізніше у лікарні померла одна з постраждалих – 80-річна черниця.

Джерело: Аратта. Вікно в Україну

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня