У Києві визначать місця, де можна малювати графіті

У Києві визначать місця, де можна малювати графітіЗаступник київського голови Олександр Мазурчак виступає з ініціативою виділити в кожному районі столиці місця для творчості художників графіті.

Як повідомляється на офіційному сайті КМДА, Мазурчак нагадав, що для цього виду вуличного мистецтва в Києві відведено спеціальну ділянку в Лаврському провулку, 9.

“Аналогічні ділянки можуть бути відведені в кожному районі міста та в промислових зонах. Так що всі бажаючі можуть практикувати своє вміння, не завдаючи при цьому шкоди культурно-історичним об`єктам і майну територіальної громади. Найближчим часом ми готові звернутися до районних адміністрацій із відповідною ініціативою “, – зазначив заступник голови КМДА.

Нагадаємо, раніше заступник мера столиці Олександр Мазурчак заявив, що столична влада планує ввести штрафні санкції для молоді, яка розмальовує місто графіті.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня