У Харкові затримали трьох осіб, які втекли з райвідділу міліції

У Харкові затримали трьох осіб, які втекли з райвідділу міліціїУ Харкові затримали двох чоловіків, які позавчора разом із третім зловмисником втекли з Київського райвідділу міліції.

Втікачів затримали співробітники Департаменту виконання покарань в Харківській області. За даними Об`єктива, втікачі переховувалися в квартирі, готувалися до того, щоб виїхати з Харкова.

Керівництво харківської міліції заявило, що причина втечі трьох затриманих з Київського райвідділу – халатність міліціонерів. Як повідомив заступник начальника ГУ МВС України в Харківській області Андрій Стародубцев, службове розслідування за фактом втечі вже триває.

“Сьогодні вночі з міністерства приїхала дуже серйозна комісія, яка проводить розслідування. Швидше за все, в прокуратурі буде порушено кримінальну справу. У результаті слідства винних у втечі буде не тільки знято з посад, але й, можливо, звільнено з МВС. Це стосується як міліціонерів, які привезли, так і чергового райвідділу, а також їх безпосереднього начальства” – розповів Стародубцев.

За його словами, трьох заарештованих на час слідства привезли в Київський райвідділ. У міліції заявили, що у райвідділі заарештованих помістили в камеру попереднього утримання, без наручників. При цьому двері нещільно зачинили, тому чоловікам вдалося вибратися з камери, непоміченими пройти по коридорах будівлі і вийти на вулицю.

“Підозрювані проходили за дуже серйозними статтями, в основному це грабежі. Частково вони були пов`язані між собою. Їх автомобілем привезли в будівлю через ворота райвідділу, звідки вони згодом і втекли”, – повідомив Стародубцев.

Як повідомлялося, одного з утікачів, 37-річного Геннадія Острадчука, затримали вчора вночі. У міліції саме його вважають ініціатором втечі. За інформацією МВС, опору при затриманні Острадчук не чинив.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня