Газета Сегодня: Голова управління охорони здоров`я Києва перебуває у психіатричній клініці

Газета Сегодня: Голова управління охорони здоров`я Києва перебуває у психіатричній клініціЯк повідомляє газета Сегодня з посиланням на власне джерело в главку охорони здоров`я, голова управління охорони здоров`я Києва Людмила Качурова перебуває в психіатричній клініці.

Нагадаємо, вчора, 28 липня, міліція затримала Людмилу Качурову за підозрою у зловживанні бюджетними коштами на суму 1,5 мільйонів гривень. Під час затримання у Качурової погіршився стан здоров`я.

“Вона перебуває в лікарні швидкої медичної допомоги під охороною працівників міліції. Надалі суд ухвалить рішення – заарештувати її або відпустити під підписку про невиїзд”, – повідомили в МВС.

За даними джерела, чиновниця вже перебувала на лікуванні у психіатричній лікарні.

Як раніше повідомила газета Сегодня з посиланням на власне джерело в Київпастрансі, одного із заступників гендиректора підприємства затримано, і він перебуває в СІЗО.

Нагадаємо, перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Олександр Попов погодив з Міністерством фінансів України питання звільнення з посади голови фінансового управління КМДА Віктора Падалки, а також начальника Управління охорони здоров`я КМДА Людмили Качурової.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня