МНС: Велику лісову пожежу в Луганській області локалізовано

МНС: Велику лісову пожежу в Луганській області локалізованоСитуація з лісовою пожежею в Луганській області перебуває під контролем. Як повідомляє управління МНС України в Луганській області, жертв, потерпілих і загрози населеним пунктам немає.

Водночас, видання Cxid.info повідомляє, що ліс горить досі.

Як повідомлялося, на території Сєверодонецького і Новоайдарського лісомисливських господарств в середу близько 12:00 виникла пожежа, яка через високу температуру повітря та посилення вітру протягом декількох годин поширилася на площі близько 200 гектарів.

Для її ліквідації додатково скерували особовий склад і техніку від Головних управлінь МНС в Донецькій та Харківській областях, а також вертольоти Мі-8 з водозливним пристроєм від МНС і Мі-2 від Держкомлісгоспу для повітряного пошуку району пожежі.

“Завдяки оперативно вжитим заходам вдалося захистити від вогню населені пункти та локалізувати пожежу по всій території. Проводиться повторне обстеження району пожежі і завершується гасіння окремих осередків загорянь”, – заявили в МНС.

Усього до ліквідації лісової пожежі залучено 692 людини, 86 одиниць техніки, у тому числі від МНС – 301 особу і 36 одиниць техніки, від Держкомлісгоспу – 133 людини і 44 одиниці техніки, від МВС – 258 осіб і 6 одиниць техніки.

Як повідомлялося, вчора, зважаючи на початок великої лісової пожежі було евакуйовано дітей та персонал дитячого табору Гагарінець Сєверодонецького об`єднання Азот: всього вивезли 285 осіб.

За матеріалами: Интерфакс-Украина, Сxid.info 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня