Вибух у храмі в Запоріжжі: Міліція не відкидає версію теракту

Вибух у храмі в Запоріжжі: Міліція не відкидає версію терактуМіністерство внутрішніх справ розглядає кілька версій вибуху у Свято-Покровському храмі Запоріжжя, у тому числі теракт.

Як повідомив керівник прес-служби МВС Дмитро Андрєєв, розслідування вибуху, в результаті якого одна людина загинула та ще восьмеро постраждали, наразі триває.

Крім того, він поінформував, що експерти встановили, що вибух, судячи з характеру руйнувань, був еквівалентний 300-400 грамам тротилу.

Крім того, нагадав він, у зв`язку з вибухом порушено кримінальну справу за трьома статтями Кримінального кодексу України – умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох людей, замах на вбивство багатьох людей і навмисне знищення або пошкодження майна шляхом вибуху.

“Розглядаються, звичайно, всі версії, починаючи з побутових, з`ясування неприязних відносин і також можливість терористичного акту з метою залякування, якимось чином вплинути на парафіян Свято-Покровського собору”, – сказав Андрєєв.

Як раніше повідомлялося, вчора, 28 липня, близько 16:40 в храмі на Малому ринку в Запоріжжі пролунав вибух. За словами служителів храму, вибухнув згорток, що лежав біля дверей до храму. В результаті вибуху постраждали дев`ятеро осіб, в лікарні на операційному столі померла 80-річна черниця Людмила.

Губернатор Запорізької області Борис Петров заявив, що, за попередніми даними, вибухнув безоболонковий вибуховий пристрій. Міліція перевірила всі храми Запоріжжя. Крім того, за допомогу в затриманні винуватців теракту оголошено винагороду.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня