Газета по-київськи: Міліція провела обшук у київському міськуправлінні зв`язку

Газета по-київськи: Міліція провела обшук у київському міськуправлінні зв`язкуУчора, 28 липня, співробітники правоохоронних органів провели обшук у столичному Управлінні зв`язку, інформатизації та захисту інформації, розташованому в Лабораторному провулку, 11/62А, пише в своєму сьогоднішньому номеріГазета по-київськи.Як пише видання, з самого ранку міліціонери нікого не впускали і не випускали без дозволу старшого слідчого. Всіх працівників управління вивели з кабінетів у коридор, дозволивши взяти з собою тільки стільці.

За словами співробітників управління, було проведено обшук у кабінеті в. о. начальника Управлінні зв`язку Вадима Коновала і в бухгалтерії.

За інформацією видання, міліція залишила приміщення після 14:00, вилучивши документи.

За даними видання, обшук у відомстві проводився через історію з привласнення чиновниками 2,5 мільйона гривень, виділених на програму Створення телекомунікативної інфраструктури Києва.

Слідство з`ясувало, що ГУ зв`язку ще 12 серпня 2008 року уклало договір з якоюсь фірмою Атлас на прокладку оптоволоконних кабелів для КП Київський метрополітен. Фірма нібито передала в Управління зв`язку 66 км кабелю і отримали за це 2,5 мільйона гривень бюджетних коштів. Перевірка КРУ показала, що кабелі зникли, зазначає видання.

Нагадаємо, вчора, 28 липня, міліція затримала Людмилу Качурову за підозрою у зловживанні бюджетними коштами на суму 1,5 мільйонів гривень. Під час затримання у Качурової погіршився стан здоров`я. Як повідомила газета Сегодня з посиланням на власне джерело в главку охорони здоров`я, голова управління охорони здоров`я Києва Людмила Качурова перебуває в психіатричній клініці.

Однак, за словами начальника прес-служби столичної міліції Володимира Поліщука, Качурову відвезли до лікарні швидкої допомоги на Братиславській, де зараз утримують під конвоєм.

“Як тільки медики вирішать, що керівниці міського відділу охорони здоров`я стало краще – її доставлять до суду, де має вирішитися питання: вона залишається на підписці або ж буде поміщена під варту”, – сказав Поліщук.

Як розповіла Газеті по-київськи медсестра поліклініки на Братиславській, пацієнтка до них надійшла зі скаргами на підвищений тиск. Її лікуванням займається завідуюча поліклініки – Алла Богомолова. Однак, за словами медсестри, при перевірці тонометр показав нормальний тиск.

Як раніше повідомляла газета Сегодня з посиланням на джерело в Київпастрансі, один із заступників гендиректора підприємства Київпастранс затриманий і перебуває в СІЗО.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня