Теракт у Запоріжжі. Свободівці припускають, що це провокація ФСБ РФ

Голова Запорізької обласної організації ВО Свобода Віталій Подлобніков не виключає, що за вибухом Свято-Покровського храму стоїть Федеральна служба безпеки Росії.
“Я вважаю, що підірвати храм людей сподвигло те, що зараз відбувається в країні, в даному випадку – приїзд московського патріарха Гундяєва (патріарха Кіріла – ред.)”, – заявив він Політраді.

“Він приїхав не з благими намірами, як це неодноразово повторював, а для того, щоб остаточно розсварити людей двох конфесій. На цьому ґрунті і з`явилися люди, готові до радикальних заходів”, – розповів Подлобніков.

Він заявив, що у “Свободи” є дві версії того, хто міг підірвати храм. “Перша – це могла бути якась екстремістська група, і швидше за все, люди приїхали до Запоріжжя з іншого міста, оскільки в Запоріжжі подібних угрупувань немає, і взагалі, це дуже небезпечно”, – заявив він.

“Друга версія – це провокація ФСБ. Цілком можливо, що це провокація ФСБ. Вони дуже вільно себе почувають в Україні, і можуть тут робити, що хочуть. Це була ретельно спланована акція, розписана по хвилинах, тому її готували дуже серйозні люди, а не група якихось підлітків”, – вважає Подлобніков.

Як повідомлялося, Президент України Віктор Янукович провів зустріч із керівниками силових органів, під час якої доручив у найкоротші терміни розслідувати обставини вибуху в Запоріжжі. Силовики заявили, що злочин буде розкрито.

Як повідомлялося раніше, 28 липня, близько 16:40 в храмі на Малому ринку в Запоріжжі пролунав вибух. Вибухнув пакунок, що лежав біля дверей до храму. В результаті вибуху постраждало дев`ять чоловік, в лікарні на операційному столі померла 80-річна черниця Людмила.

Міністерство внутрішніх справ розглядає кілька версій вибуху у Свято-Покровському храмі Запоріжжя, серед яких і теракт.

Прокурор Запорізької області В`ячеслав Павлов заявив, що в храмі вибухнув саморобний вибуховий пристрій, виготовлений із металевої каструлі діаметром 18 сантиметрів. Він також не виключив, що храм могла підірвати психічно хвора людина.

Джерело: Аратта. Вікно в Україну

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня