У Дарницькому та Дніпровському районах Києва відключать гарячу воду

У Дарницькому та Дніпровському районах Києва відключать гарячу водуЗ 2-го по 16-те серпня у зв`язку зі щорічними гідравлічними випробуваннями тепломереж для підготовки до опалювального сезону Київенерго припиняє подачу гарячої води у Дарницькому та Дніпровському районах столиці, зокрема, житловим масивам Лівобережний, Стара Дарниця, ДВРЗ, Харківський, Соцмістечко та Нова Дарниця.

Як говориться в повідомленні Київенерго, зокрема, у Дніпровському районі води не буде в будинках по вулицях Академіка Шліхтера, Алма-Атинській, Бакинських комісарів, на Броварському проспекті, по вул. Володимира Сосюри, Івана Сергієнка, Калачевській, Літинській, Марганецькій, Машиністівській, Микільсько-Слобідській, Мильчакова, Новоросійській, Панельній, Попудренка, Празькій, Раїси Окіпної, в Сеноманському провулку, по вул. Сиваській, Фанерній, Флоренції, Челябінській, Червоногвардійській, на проспекті Юрія Гагаріна, уздовж Русанівського каналу.

У Дарницькому районі гарячу воду відключать мешканцям будинків на проспекті Бажана, по вул. Бориспільській, Вересневій, Зрошувальній, Поліській, Приколійній, Ревуцького, Славгородській, Тростянецькій, по Харківському шосе, вздовж залізничної колії.

Гарячу воду мешканцям цих районів відключать 1 серпня о 18:00.

За даними Київенерго, випробування теплових мереж дозволяють заздалегідь виявити максимально можливу кількість пошкоджень, провести роботи в цих місцях і попередити появу пошкоджень під час опалювального сезону.

Також в повідомленні говориться, що через виявлені пошкодження заявлений термін проведення випробувань може бути продовжено на час, необхідний для їх усунення, про що Київенерго додатково повідомить.

Нагадаємо, 11 травня акціонерна компанія Київенерго почала щорічні роботи з гідравлічних випробувань теплових мереж, під час яких у столиці частково буде припинятися гаряче водопостачання.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня