Могильов наказав встановити відеокамери у всіх відділеннях міліції

Могильов наказав встановити відеокамери у всіх відділеннях міліціїМіністерство внутрішніх справ України має намір обладнати всі свої підрозділи камерами відеоспостереження.

Як повідомила сьогодні прес-служба відомства, відповідне розпорядження дав міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

У повідомленні МВС зазначається, що такі заходи дозволять контролювати законність дій співробітників міліції. За допомогою відеокамер події, які відбуваються в приміщеннях міліцейських відділень, будуть фіксуватися в цілодобовому режимі і перевірятися відповідними службами відомства.

Крім цього, з цими відеоматеріалами зможуть ознайомитися правозахисники, які входять до складу Громадської ради МВС.

Найближчим часом керівники підрозділів міліції повинні будуть доповісти про виконання цього доручення.

Нагадаємо, 9 липня ЗМІ повідомили, що в центрі Києва на базі територіального управління міліції Шевченківського району облаштували камери підвищеного комфорту для тимчасово затриманих. Як зазначила Газета по-київськи, відеоспостереження там ведеться в кожному приміщенні, і там де сидять затримані, і там – де перебувають співробітники міліції.

***

У травні в Шевченківському райвідділі Києва помер 19-річний студент Ігор Індило. Головне столичне управління МВС назвало причиною смерті Індила, доставленого в Шевченківське районне управління міліції в Києві нібито за влаштований бешкет в гуртожитку, в якому він жив, закриту черепно-мозкову травму після падіння у міліцейському відділку через сильне алкогольне сп`яніння.

28 травня прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень співробітниками Шевченківського райуправління у зв`язку із загибеллю студента. Міністр Анатолій Могильов заявляв, що всіх осіб, які причетні до загибелі студента Індила у Шевченківському РВВС, усунено від роботи. 22 липня стало відомо, що в рамках розслідування цієї кримінальної справи призначено додаткову судово-медичну експертизу.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня